O mnie

piotr-folwarniak-polgraphic

Nazywam się Piotr Folwarniak i jestem magistrem inżynierem informatyki, ze specjalizacjami w Inżynierii Oprogramowania i Analizie Danych (I stopień) oraz Technologiach Gier i Symulacji Komputerowych (II stopień). Studia ukończyłem na Politechnice Łódzkiej.

Jeżeli mowa o umiejętnościach, to jestem przede wszystkim programistą (głównie C++, Java – PC / Android) oraz webmasterem (od małych stron firmowych po duże, autorskie systemy). Do swoich zainteresowań mogę zaliczyć też między innymi: psychologię, pisarstwo, fantastykę, rysunek, modelowanie 3d, asg i jazdę na łyżwach. Przede wszystkim natomiast tworzenie własnych światów i „poruszanie widza” – jest to główny powód, dla którego zamierzam zostać twórcą gier komputerowych.

Programowanie daje mi poczucie, że mogę tworzyć coś nowego, symulować środowiska na własny sposób. Lubię projektować systemy informatyczne oraz strony www, chociaż największą pasją pałam do tworzenia gier i animowanych filmów 3d (z tymi drugim dopiero rozpoczynam swoją przygodę). Mam wielki sentyment do filmów „Amelia”, „500 days of Summer”, „Fight Club” oraz „Z dystansu”. Obecnie zajmuję się między innymi tworzeniem fabularnej gry komputerowej, ale nie jest to jeszcze moment na dzielenie się efektami prac. Pisz śmiało jeżeli jesteś zainteresowany(-a):

E-mail: contact@polgraphic.com (pozostałe dane kontaktowe).